WSPÓŁPRACA


Do współpracy zapraszamy wszystkie osoby i firmy zainteresowane odkrywaniem swojego potencjału poprzez nowe umiejętności, działania, miejsca i aktywności. Chcemy wspólnie inspirować, tworząc wspólne projekty, wyzwania i wrażenia!

Zostań łowcą wrażeń – jeśli jesteś osobą aktywną z otwartą głową, pełną pomysłów to być może już się gdzieś spotkaliśmy. Jeśli masz w sobie odwagę do przekraczania swoich granic to przypuszczalnie robiliśmy coś razem. A jeżeli masz w sobie determinacje do realizacji wspólnej misji, współtworzenia bloga i realizacji prowokacyjnych projektów to chętnie spotkamy się z nowym łowcą wrażeń. Napisz do nas, na wspólnym spotkaniu poznamy się i nakreślimy wspólną drogę.

Testy i recenzje sprzętu i aktywności – aktywnie działamy zarówno w realu jak i w wirtualu. Do tej pory przetestowaliśmy około 200 oryginalnych form spędzania czasu. Każdą aktywność opisujemy na blogu, publikujemy na Facebooku i Instagramie. Przygotowujemy recenzje, porównania, wywiady i dzielimy się spostrzeżeniami. Jeśli oferujesz coś interesującego, ale jeszcze mało kto o tym słyszał, skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie sprawdzimy Twoją ofertę i podzielimy się wrażeniami.

Łowienie wrażeń i inspiracje, prowokacje – wspólne projekty, podróże i wyzwania to kwintesencja łowców wrażeń. Jeśli masz pomysł na cykl sportowy, daleką wyprawę, naukę nowej umiejętności albo inny prowokacyjny projekt, to koniecznie daj znam znać. Jest spora szansa, że znajdziemy wspólny język.

Wydarzenia i warsztaty – zrobiliśmy ich już wiele… i wiele wciąż przed nami. Chętnie zorganizujemy wydarzenia bądź warsztaty w szeroko pojętym zakresie rozwoju, nowych umiejętności, nietuzinkowych aktywności. To co nas wyróżnia, to prosty fakt, że wszystko co proponujemy sami dokładnie przetestowaliśmy i możesz o tym przeczytać na blogu.

Wsparcie w rozwoju i biznesie – nietypowy temat na tej stronie, ale bardzo typowy dla naszego życia zawodowego. Pomożemy w projektach, szkoleniach zarówno dotyczących rozwoju przedsiębiorstw, zarządzania projektami i organizacją, jak również optymalizacją procesów. Ciekawszym jest fakt, że wsparcie to będzie oparte o rozwój osobisty osób tworzących szkolone zespoły i firmy. Wychodzimy z założenia, ze bardzo podobne kompetencje i narzędzia są nam potrzebne w realizacji prywatnych marzeń jak i celów biznesowych. Zaciekawiony? Napisz do nas!

Nasi wybrani partnerzy – przedstawiamy krótko kilku zaprzyjaźnionych partnerów. Za współpracę bardzo dziękujemy i jesteśmy z niej dumni!

Zainteresowała Cię współpraca z nami ? Napisz do nas na: kontakt@lowcywrazen.pl

M4 Real Estate

M4 Real Estate – to referencyjna firma, która zaufała łowcom wrażeń podczas wspólnej konferencji branżowej. Łowcy prowadzili prelekcję i inspiracyjne warsztaty rozwojowe. W przyszłości planujemy łączyć ludzi biznesu nie przez kontrakty ale poprzez wspólne zainteresowania

Motorsport capsule

Motorsport capsule – razem organizujemy wirtualne wyścigi bo nasi partnerzy posiadają najnowocześniejszy sprzęt do symulacji wyścigów 3D w Polsce.

TopYoung100

TopYoung100 – to wyjątkowy w Polsce program łączący najlepszych studentów w Polsce. Mieliśmy okazję współpracować i organizować warsztaty inspiracyjne dla uczestników programu. Byliśmy pod wielkim wrażeniem.

ProPadel

Propadel Warsaw to pierwszy, w pełni profesjonalny, całoroczny klub do gry w Padla w Polsce. Posiada pięć pełnowymiarowych kortów w tym jeden centralny typu Panorama, usytuowanych w hali o powierzchni prawie 2000 m/kw. W klubie znajdziecie wszystko, co niezbędne aby miło spędzić czas i zagrać w Padla. Na miejscu można także wypożyczyć rakiety do gry. Klub znajduje się w Warszawie, przy ul. Jutrzenki 12. Z Propadel współpracujemy w ramach organizacji lekcji i turniejów Padla. Wspólnie z Propadel promujemy ten nowy w Polsce sport.

Walk In The Sky

Zrelacjonowaliśmy spacer po ścianie wieżowca. Nagraliśmy oraz zmontowaliśmy promocyjne wideo na Halloween, udostępniliśmy nagranie oraz materiały z procesu produkcji (behind the scenes) w mediach społecznościowych oraz na Youtube. Planujemy nowe projekty i nieustannie zachęcamy do „chodzenia po ścianie wieżowca”

Decahtlon

Decathlon – wspólnie mieliśmy przyjemność organizować Pierwsze Warszawskie Mistrzostwa w „Wariata” – otwarty turniej sportowy z nagrodami. Testowaliśmy i recenzowaliśmy sprzęty biwakowe i sportowe. Współpracowaliśmy przy projekcie „Łowcy Wrażeń vs. Ironman”, 9 – miesięcznym przygotowaniu do królewskiego dystansu triathlonowego, gdzie ważną rolę odegrał również „Dietetyk w Decathlon”

Triwawa

Triwawa – to klub triathlonowy, który pomógł łowcom wrażeń postawić pierwsze kroki w Triathlonie i przygotował jednego z nich do Ironmana w 7 miesięcy. Triatlonu trudno się oduczyć wiec całkiem prawdopodobne, że spotkamy się w przyszłych projektach.