Jeżeli wybieracie się w Karkonosze, zdecydowanie powinniście odwiedzić to miejsce. Ścieżka w Koronach Drzew to niesamowite miejsce, w którym można obcować z przyrodą w niekonwencjonalny sposób.

 

Na ponad dwu kilometrowej trasie, ułożonej w bardzo ciekawy sposób, będziecie mieli możliwość poznania lasu w podziale na poszczególne „piętra” występujące w naturalnym środowisku. Trasa zaczyna się zejściem pod ziemię, od korzeni, a następnie wspinamy się powoli ponad szczyty drzew, na górującą ponad ich czubkami wieżę, mierzącą ponad czterdzieści metrów wysokości.

Widoki są przepiękne, a w drodze na szczyt umieszczono wiele informacji dotyczących tego co akurat znajduje się w zasięgu wzroku. Pokonując kolejne piętra trasy docieramy jednocześnie na start zjazdu olbrzymią zjeżdżalnią, stanowiącą alternatywną drogę zejścia z powrotem na dół.

W zeszłym roku grupa Łowców miała okazję odwiedzić to miejsce i myślę, że wszyscy chętnie jeszcze kiedyś tu wrócą, a przy okazji będziemy sprawdzać podobne konstrukcje w innych miejscach – ta jest zdecydowanie warta uwagi.