Dzisiaj chcemy Wam przekazać wiadomość od osoby, która jest ŁOWCZYNIĄ jakich mało. Anna ściga się w biegach OCR i poszukuje sponsorów by wystartować w Mistrzostwach ŚWIATA i EUROPY  OCR. My Anie znamy z treningów, gdzie wielokrotnie zawstydzała nas i pokazywała Łowcom, że nie ma miękkiej gry .

Mistrzostwa Europy OCR co to?

OCR to inaczej biegi z przeszkodami. To nie taki zwykły bieg, a bieg podczas którego na uczestników czekają różne przeszkody (liny, zasieki, woda itp.). Popularność w Polsce zyskały dzięki cyklu biegów Runmaggedon. Sami Łowcy na samym początku wzięli udział w kilku takich biegach i wiemy, że to nie przelewki. Trzeba mieć dobrą kondycję aby dać radę je ukończyć, a co dopiero powalczyć o dobry czas.  Najlepsi zawodnicy mogą zostać zakwalifikowani do Mistrzostw Europy OCR czy świata i to się udało jednej z naszych fanek!

Kila słów bezpośrednio od Ani

Hej Łowcy!!

Mamy to!! OCR European Championships 2018 są już w zasięgu ręki!
Co to znaczy dla mnie – nieprzerwanie łowiącej kolejne wrażenia Marzycielki? Mam szansę ścigać się na najlepszych torach z przeszkodami, z najlepszymi biegaczami w Europie MUSCLE

Jednak, żeby to marzenie nabrało barw, kształtów i ostrości niezbędną jest pomoc ludzi pozytywnie nakręconych na wyzwania tak samo jak Wy!

Kim jestem? Ania, od 4 lat nieprzerwanie startuję w biegach z przeszkodami, na koncie mam 36 startów na różnych dystansach. Rok 2018 okazał się być przełomowy. Wraz z nowym rokiem dołączyłam do xRunners – najlepszej w Polsce drużyny OCR, która regularnie rozdaje miejsca na podium podczas biegów w całej Polsce i za jej granicami. Nowa drużyna i wyżej postawiona poprzeczka były tylko początkiem sukcesów:
– Kwalifikacja do Mistrzostw Świata i Europy Spartan Race
– Kwalifikacja do OCR European Championships w kat. wiekowej oraz w kat. Elite
– 6 miejsce Spartan Race Sprint w Bytomiu (kategoria ELITE)
– 2 miejsce Spartan Race Super w Krakowie (kategoria wiekowa 25-29)
– 8 miejsce Runmageddon Rekrut Gdynia (kategoria ELITE)
…a sezon się jeszcze nie skończył

Co dalej? Najważniejszym celem w tej chwili jest występ na Mistrzostwach Europy OCR, które odbędą się w Esbjerg w Danii 29.06-01.07. Podczas zawodów wystartuję wśród najlepszych biegaczek w Europie na dwóch dystansach – SHORT 4 km oraz STANDARD 15 km.

Jaki Jest Cel? Zajęcie miejsca w pierwszej dwudziestce najlepszych biegaczek w Europie.
Czy mierzę wysoko? Najwyżej jak się da!
Czy mi się uda? Na trasie poradzę sobie sama, jednak żeby urzeczywistnić to marzenie potrzebuję małej pomocy.

Na ten moment uwierzyli we mnie Ghetto Workout Poland oraz Stacja Regeneracja- masaż sportowy, leczniczy i relaksacyjny jednak pragnę zwiększyć to zacne grono o osoby i organizacje, które z chęcią będę promowała w trakcie przygotowań jak i na samym biegu w zamian za wszelkie wsparcie.
Wiem że wspólnymi siłami zdziałamy jeszcze więcej.

Załączam projekt koszulki z uwzględnionym miejscem na logotypy sponsorów oraz kilka zdjęć z moich startów.

Dzięki,
Anna Posłuszna

 

Kontakt

Chcecie stać się częścią sukcesów sportowych Ani, dajcie nam znać lub skontaktujcie się bezpośrednio z Anią -> Kontakt